AKTUALNOŚCI

Aktualności

Dzień Patrona Szkoły

Władysław Konefka jest patronem naszej szkoły i jesteśmy z tego dumni...

Ta cykliczna impreza była okazją do przypomnienia historii naszej szkoły oraz jej patrona. Przy jej okazji uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o naszym patronie, Władysławie Konefce. Kolejną okazją do rywalizacji był konkurs kulinarny - Tradycyjna kaszubska kuchnia. Uczniowie biorący w niej udział, mieli za zadanie przygotować w domu typowe kaszubskie dania i trzeba przyznać, że włożyli w to wiele wysiłku. Na  korytarzu można było też kupić ciasta upieczone przez uczniów.
Organizatorem była p.Marzena Redlin.

Prezentację oraz scenki rodzajowe o życiu Władysława Konefki przygotowała p. Anna Szynszecka z uczniami. Była to też okazja do przypomnienia najważniejszych faktów związanych z ostatnią uroczystością, której rocznicę ostatnio obchodzilismy w Pucku, czyli Zaślubiny Polski z Morzem - 10 lutego 1920 roku.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania imprezy, należą się gorące podziękowania, a uczniom, którzy przygotowali sie do konkursów, gratulacje.

Ostatnio edytowany czwartek, 11 luty 2016 20:31

Zaloguj się, by skomentować

Więcej w tej kategorii:

Kalendarz newsów

« Wrzesień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

Zamiast uczyć się na błędach... ucz się u nas!

Go to top