AKTUALNOŚCI

Aktualności

II Festiwal Artystyczny - Talent Show

Talent Show,  czyli kabarety, występy wokalne oraz ważni goście...

W dniu 19.03.2016 r. - Ogólnopolski Dzień Talentów - w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu pn. „Szkoła Współpracy. Uczniowie i Rodzice kapitałem nowoczesnej szkoły” w naszej szkole zorganizowano II Festiwal Artystyczny „Talent Show Starzyno 2016” pod Honorowym Patronatem Mistrza Polski w Lekkiej Atletyce, Pana Rafała Kownatke.

 

Uczestnicy - klasy IV - VI SP i I - III Gimnazjum.

Wśród gości można było spotkać  Tadeusza Puszkarczuka - Wójta Gminy Puck, Jerzego Tkaczyka - Zastępcę Wójta Gminy Puck, Henryka Kunca - Radnego Gminy Puck, Sołtysa Starzyna, Romualdę Lademann - Przewodniczącą Rady Szkoły, Elżbietę Labudda - Przewodnicząca Rady Rodziców.

 

Jako Gwiazda Festiwalu wystąpił Młodzieżowy Zespół SPONTAN z Gimnazjum   w Wierzchucinie.

W Festiwalu wzięli również udział przedstawiciele partnerskich szkół - Nauczyciele i Uczniowie  z Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie  i z Gimnazjum w Zespole Szkół w Dąbrowie - województwo kujawsko - pomorskie /zaprezentowali szkoły, swoje działania profilaktyczne, projekty edukacyjne realizowane  w szkole, program artystyczny, pracowali tez w Jury Festiwalu/.

Nagrody :

- Nagroda Główna za Najciekawszą Prezentację Artystyczną w kategorii klas IV - VI SP - Kryształowa Statuetka i nagroda pieniężna 600 zł - klasa V a za prezentację pn. „MINI PLAY BACK SHOW” /występ muzyczno - taneczny/;

- Nagroda Główna - Największy Indywidualny Talent Artystyczny Szkoły w kategorii klas IV - VI SP - Kryształowa Statuetka i nagroda rzeczowa - uczennica klasy VI b SP - Natalia Plasun /gra na skrzypcach/;

- Nagroda Główna za Najciekawszą Prezentację Artystyczną w kategorii klas I - III Gimnazjum - Kryształowa Statuetka i nagroda pieniężna 600 zł - klasa III e za prezentację Kabaretu „Jeszcze młodszych Panów”;

- Nagroda Główna - Największy Indywidualny Talent Artystyczny Szkoły w kategorii klas  I - III Gimnazjum - Kryształowa Statuetka i nagroda rzeczowa - uczeń klasy III d Gimnazjum - Dawid Pliński za prezentację pn. „Gołębie to moja pasja”;

- Nagroda Publiczności - klasa I a Gimnazjum - za prezentację pn. „Parodia Teledysków”.

 

Ostatnio edytowany poniedziałek, 21 marzec 2016 20:00

Zaloguj się, by skomentować

Więcej w tej kategorii:

Kalendarz newsów

« Wrzesień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

Zamiast uczyć się na błędach... ucz się u nas!

Go to top