Podsumowaliśmy rok szkolny...

W piątek odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Dyrektor Artur Surmaj na apelu pogratulował uczniom świetnych wyników w nauce. Warto dodać, że najlepszą uczennicą szkoły podstawowej została Natalia Plasun, uzyskując średnią ocen 5,60. Poza tym Dyrektor dziękował uczniom, którzy przez cały rok aktywnie włączali się w działalność szkoły (Caritas, wolontariat...). Była to również świetna okazja do podsumowania osiągnięć sportowych. Najbardziej usportowioną klasą w szkole podstawowej została VIb, natomiast w gimnazjum była to klasa IIa. Obie otrzymały torty, które oczywiście po apelu zostały bez zbędnej zwłoki skonsumowane.

Tego dnia pożegnaliśmy też pracowników, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę. Dwoje pracowników skończyło pracę w naszej szkole z innych przyczyn.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę p. Krystynie Idzikowskiej, p. Róży Karczewskiej, p. Bożenie Lantowskiej, p. Danucie Gaffke oraz p. Aleksandrowi Gierwatowskiemu.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przez cały rok szkolny pokonywali swoje słabości i walczyli o jak najlepszy wynik.

« Marzec 2024 »