Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

W ostatnią środę oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011.

Na apelu podsumowującym pracę w drugim semestrze oraz w całym roku Dyrektor Artur Surmaj nagrodził najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej oraz gimnazjum. Dyrektor podziękował wszystkim uczniom za ciężką pracę w całym roku szkolnym, nawet jeśli nie szła ona w parze ze świadectwem z wyróżnieniem. Musimy bowiem pamiętać, że dla niektórych uczniów sukcesem będzie ukończenie klasy czy szkoły, a dla innych zajęcie pierwszego miejsca w konkursie wojewódzkim. Każdy ma inne cele i inne możliwości, a ponieważ każdego ucznia należy oceniać indywidualnie, doceniamy każdy drobny sukces szkolny. Musieliśmy też niestety pożegnać naszych absolwentów Gimnazjum, którzy od września będą kontynuować naukę w wybranej przez siebie szkole ponadgimnazjalnej. Z całego serca życzymy im powodzenia i wierzymy, że wyrosną na wspaniałych, mądrych ludzi. Najlepsi – nagrodzeni uczniowie w roku szkolnym 2010/2011 1. Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Starzynie – Statuetka – dla ucznia, który uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole podstawowej i wzorowe zachowanie Kacper Dawidowski – kl. V b – średnia ocen 5,55 2. Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Starzynie – Statuetka – dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w gimnazjum i wzorowe zachowanie Honorata Flemming – kl. III f – średnia ocen 5,60 Agata Barnett – kl. III d – średnia ocen 5,60 3. Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Starzynie – Statuetka – dla uczniów, którzy uzyskali najwyższe miejsca w konkursach wojewódzkich Paweł Szewczyk – kl. III c gimnazjum – Złoty Medalista Wojewódzki w Lekkiej Atletyce Jakub Popławski – kl. V b SP – najlepszy Literat w SP, Finalista II wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Pod ojczystym niebem” – wyróżnienie za legendę pt. „Człowiek, który oszukał śmierć” Jakub Klebba – oddział przedszkolny „0 a” SP – najlepszy Recytator Mowy Kaszubskiej w klasach 0 – III SP – Finalista ( III m. ) Finału Wojewódzkiego XL Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kaszubskiej „Rodno Mowa” Szymon Heland – kl. VI SP - najlepszy Recytator Mowy Kaszubskiej w klasach IV – VI SP – Finalista ( I m. ) Finału Wojewódzkiego XL Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kaszubskiej „Rodno Mowa” 4. Nagroda Wójta Gminy Puck dla najlepszych Absolwentów Gimnazjum w Starzynie Barbara Czapp – kl. III d Kinga Patok – kl. III d Seweryn Hołysz – kl. III f 5. Najlepsza klasa w szkole – III d Gimnazjum - średnia ocen 4,72 - 14 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem - najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej - najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego Wszystkim gratulujemy! Teraz wakacje i odpoczynek... a od września znów ciężka praca!