AKTUALNOŚCI

Aktualności

Dzień Patrona.

08.III.2019 roku w Szkole Podstawowej w Starzynie odbył się Dzień Patrona.

W tym dniu zorganizowane zostały turnieje: Wiedzy o Patronie i miejscowości Starzyno dla kl. IV-VI oraz kulinarny pt. „Kuchnia kaszubska” dla kl. VII-VIII i III gimnazjum. Uczniowie obejrzeli także ciekawy program artystyczny przygotowany z okazji Święta Szkoły. 
W Konkursie Kulinarnym „Kuchnia mojej babci” pierwsze miejsce zajęła klas IIIa reprezentowana przez Angelikę Ellwart, Amelię Priebe i Paulinę Więzik , drugie klasa IIIc w składzie Adrian Teie, Ewa Zaręba i Oliwia Zuchwalska, trzecie III b przedstawiciele Ewelina Koss, Patrycja Kwidzińska i Zuzanna Neumann. W tym roku najlepszymi mistrzami w kuchni kaszubskiej okazali się uczniowie GIMNAZJUM. W Konkursie Wiedzy o Patronie i miejscowości Starzyno I miejsce zajął Adam Jetke z kl. Vc, II Amelia Płotka z kl. Va, III Mateusz Białk z kl. Vb. W kategorii wiedzy o Władysławie Konefce i naszej wsi mistrzami okazali się uczniowie klas piątych. Koordynatorem uroczystości była pani Marzena Redlin. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zaloguj się, by skomentować

Kalendarz newsów

« Wrzesień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

Zamiast uczyć się na błędach... ucz się u nas!

Go to top