Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Unihokeja w Pucku

Dziewczęta Mistrzyniami w unihokeju, chłopcy brązowy medal

Dnia 20 października o godz. 9:30 w sali sportowo-widowiskowej POSM w Pucku została przeprowadzona przez dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku XII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w "Unihokeju" dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowały po 4 zespoły młodzieży ze Szkół Gimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego urodzona w 1995 i młodsza. Zespół składał się z 10 zawodników w tym 5 grających w polu i 5 rezerwowych + opiekun. Szkoły grały między sobą systemem "każdy z każdym", 2 x 6 minut-ryczałtem, zgodnie z przepisami Unihokeja i regulaminem POSM w Pucku. Mistrzem Powiatu Puckiego dziewcząt została reprezentacja Gimnazjum ze Starzyna, która uzyskała awans do Półfinału Województwa Pomorskiego, który odbędzie się w Wejherowie. Zespół wystąpił w składzie: Małgorzata Barnett, Dominika Bisewska, Karolina Budzisz, Daria Bulczak, Agnieszka Dzierżyńska, Honorata Flemming, Agnieszka Mach, Barbara Orzeł, Joanna Orzeł, Karolina Skwiercz pod opieką Kariny Capińskiej. Trzecie miejsce czyli brązowe madale zdobyli nasi reprezentanci w składzie: Szymon Jaffke, Paweł Szewczyk, Konrad Bisewski, Sebastian Hołysz, Patryk Glowienke, Seweryn Hołysz, Jan Dawidowski, Aleksander Wyszecki oraz Arkadiusz Jankowski pod opieką p. A.Wesołowskiej. Pierwsze trzy drużyny turnieju otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.