AKTUALNOŚCI

Aktualności

KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

Biblioteka naszej szkoły przystąpiła w tym roku do programu rządowego pt. „Książki naszych marzeń”.

W ramach programu na zakup nowych książek niebędących lekturami otrzymaliśmy 2170 zł. Otrzymanie dotacji MEN w ramach programu było możliwe tylko przy 20% wsparciu organu prowadzącego naszą placówkę – za co bardzo dziękujemy. Za otrzymaną kwotę zakupione zostały do biblioteki książki wybrane przez uczniów w ankiecie czytelniczej,  w której uczniowie klas  I- III i IV – VI proponowali tytuły uznane przez nich za atrakcyjne. 
           Najważniejszym celem naszych działań jest promowanie czytelnictwa wśród uczniów,
 Podstawowym rezultatem programu ma być trwałe zainteresowanie młodych ludzi czytaniem. Aby tak się stało muszą doświadczyć przyjemności z czytania, odkryć w nim atrakcyjny sposób zdobywania wiedzy o świecie, rozwijania zdolności i zainteresowań, a także spędzania wolnego czasu. W związku z tym zwracamy się ze szczególną prośbą do rodziców, aby zachęcili swoje pociechy do wypożyczania nowości i korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.

 

Zaloguj się, by skomentować

Kalendarz newsów

« Kwiecień 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

 

Zamiast uczyć się na błędach... ucz się u nas!

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa im. Władysława Konefki w Starzynie 

ul. Żarnowiecka 22, 84-107 Starzyno
tel.: (58) 673 87 76, e-mail:  sekretariat@szkolastarzyno.eu
www.szkolastarzyno.eu

Go to top