AKTUALNOŚCI

Aktualności

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Dnia 9 maja  2016 r. w Zespole Szkół w Starzynie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Organizatorem mistrzostw oddział Rejonowy PCK w Pucku reprezentowany przez Prezes Lucynę Roeske, która pełni funkcję opiekuna szkolnego koła PCK oraz Dyrekcja ZS w Starzynie. W mistrzostwach wzięło udział 5 drużyn. 3 drużyny reprezentowały  szkoły ponadgimnazjalne oraz 2  drużyny szkół gimnazjalnych. Każda drużyna miała te same zadania -  część teoretyczna oraz 4 sceny praktyczne. Poziom zawodów według sędziów był bardzo wysoki, a młodzież wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami.

WYNIK MISTRZOSTW:

I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Pucku

II miejsce - Niepubliczne Gimnazjum w Pucku

III miejsce - Publiczne Gimnazjum w Starzynie

IV miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie

            Zwycięzcy mistrzostw, czyli  I Liceum Ogólnokształcące w Pucku reprezentować będzie nasz rejon w Mistrzostwach Okręgowych, które odbędą się 14 maja 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku.

Chciałabym serdecznie pogratulować wszystkim drużynom i ich opiekunom, za wspaniałe przygotowanie do mistrzostw. Szczególne podziękowania kieruję do sponsorów nagród, a więc Starostwa Powiatowego w Pucku, które ufundowało puchary. Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Kultury Gminy Puck należą się podziękowania za nagrody rzeczowe, a Dyrekcji Zespołu Szkół w Starzynie za poczęstunek.

L.Roeske

Zaloguj się, by skomentować

Kalendarz newsów

« Maj 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

Zamiast uczyć się na błędach... ucz się u nas!

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa im. Władysława Konefki w Starzynie 

ul. Żarnowiecka 22, 84-107 Starzyno
tel.: (58) 673 87 76, e-mail:  sekretariat@szkolastarzyno.eu
www.szkolastarzyno.eu

Go to top