Wielki sukces naszej uczennicy - tegorocznej absolwentki Gimnazjum w Starzynie

Natalia Koszałka - laureatką konkursu „Autoportret” i uczestniczką Finału ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2012.

25 września 2012 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się Finał XII edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” zorganizowany przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania oraz Fundację „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod patronatem MEN i Komendy Głównej Policji. W gronie nagrodzonych 39 laureatów - zwycięzców konkursów organizowanych w ramach kampanii z całej Polski znalazła się tegoroczna absolwentka Gimnazjum w Starzynie Natalia Koszałka - nagrodzona w konkursie literackim „Autoportret” za napisanie bardzo ciekawej pracy literackiej. W finale uczestniczyła laureatka Natalia Koszałka - nagrodzona najnowszym i najnowocześniejszym zestawem audio stereo i książką Janka Meli pt. „POZA HORYZONTY” z autografem autora, mama Natalii p. Krystyna Koszałka, p. Kamila Dettlaff ( z inicjatywy której zorganizowano wyjazd do Warszawy ) - przewodnicząca GKRPA w Pucku, inspektor ds. profilaktyki alkoholowej, członek Kapituły kampanii ZTU, p. Artur Surmaj - dyrektor Zespołu Szkół w Starzynie, p. Mirosława Popławska - pedagog szkolny w Zespole Szkół w Starzynie. Udział w Finale był okazją do spotkania i poznania innych laureatów - wspaniałych młodych utalentowanych ludzi z całej Polski a także gościa honorowego - Janka Meli - polskiego polarnika, pierwszego i najmłodszego niepełnosprawnego zdobywcę obu biegunów i innych niezwykłych ludzi zaangażowanych w działalność kampanii - p. Piotra Adamskiego - koordynatora kampanii, prezesa Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych, p. Krystynę Kubczak - dyrektora biura SPiDR, p. inspektora Marka Konkolewskiego z Biura Ruchu Drogowego czy prowadzącego uroczystość - p. Macieja Kurzajewskiego - znanego dziennikarza sportowego i prezentera telewizyjnego. Wyjazd do Warszawy umożliwił także zwiedzanie nowoczesnego Centrum Olimpijskiego i najnowszego oryginalnego muzeum sportu.

« Marzec 2024 »