AKTUALNOŚCI

Aktualności

Powiatowe Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich w Starzynie

Dnia 12 października o godz. 9:30 w sali sportowej Zespołu Szkół w Starzynie, zostały zorganizowane przez dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku XII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.

Na miejsce zawodów przybyło 10 reprezentacji chłopców (4 zawodników w polu + bramkarz i 2 rezerwowy), ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą w dwóch grupach, systemem "każdy z każdym", 2 x 5 min. z 1 minutową przerwą. Zgodnie z przepisami PZPN-halowej i regulaminem POSM w Pucku. Mistrzem Powiatu Puckiego w XII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Starzynie, grając w następującym składzie: Patryk Gaffke, Kacper Dawidowski, Łukasz Ellwart, Michal Maciejewski, Damian Radtke, Robert Drzeżdżon, Kamil Ellwart pod opieką pana Andrzeja Sierosławskiego. Najlepszym Zawodnikiem Igrzysk został Patryk Gaffke. Pierwsze trzy drużyny turnieju otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.