Dzień Patrona Szkoły

W dniu 05.03 zorganizowany został Dzień Patrona Szkoły - Władysława Konefki.

W tym dniu miało miejsce wiele wydarzeń, które wymagały zaangażowania tak nauczycieli, jak i uczniów. Odbyły się: - TURNIEJ HISTORYCZNO- REGIONALNY WIEDZY O PATRONIE (GIMNAZJUM) Wyniki: I miejsce - IIID (Barbara Czapp, Angelika Witza, Agata Barnett) II miejsce - IIF (Małgorzata Barnet, Agnieszka Mach, Karolina Dawidowska) III miejsce - IIF (Sebastian Daiwdowski, Mateusz Wittbrodt, Krzysztof Radtke) - TURNIEJ WIEDZY O PATRONIE (SP) Wyniki: I miejsce - Szymon Heland, kl.VI II miejsce - Andrzelika Zaręba, kl.VI III miejsce - Marta Klebba, kl. VA II miejsce - Marcin Klisz, kl.IVA - FINAŁ MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ KLAS GIMNAZJALNYCH Wyniki: I miejsce - kl. IIIF II miejsce - kl. IIE III miejsce - kl. IIA Iv miejsce - kl. IIIC - MECZ NAJLEPSZA DRUŻYNA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ KONTRA REPREZENTACJA NAUCZYCIELI składy: Klasa IIIF - Patryk Glowienke, Dominika Bisewska, Konrad Bisewski, Seweryn Hołysz, Mateusz Koss, Sebastian Hołysz Nauczyciele - Marzena Ewkińska, Anna Wesołowska, Adrzej Sierosławski, Maciej Nowak, Krzysztof Mazur, Maciej Wesołowski Nauczyciele po niezwykle zaciętej walce ulegli - KONKURS PLASTYCZNY "STARZYNO DAWNIEJ I DZISIAJ" Wyniki: Gimnazjum I miejsce - Anna Niedbała, kl.IA II miejsce - Sara Jedtke. kl.IIF III miejsce - Adrianna Ryłło, kl.IIIC SP I miejsce - Sandra Płotka, kl.VA II miejsce - Klaudia Littwin, kl.VB III miejsce - Marta Klebba, kl.VA - PROJEKTY EDUKACYJNE - Prezentacja pracy uczniów Oprócz tego można było zwiedzić stoiska promujące potrawy regionalne. Zwieńczeniem dnia był apel, podczas którego dyrektor A. Surmaj wręczył medale zawodnikom oraz nagrody zwycięzcom poszczególnych konkursów.