Kategoria: Konkursy

Dnia 08.04.2019 r. w  Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się uroczysta Gala XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Z obiektywem dookoła świata".

Kategoria: Imprezy

W ostatnią sobotę (23 marca) odbył się kolejny Festiwal Artystyczny - Talent Show. Każda klasa przygotowała krótki program artyczny.

Kategoria: Imprezy

Dnia 15 marca  obchodziliśmy Światowy Dzień Liczby Pi.

Kategoria: Uroczystości

08.III.2019 roku w Szkole Podstawowej w Starzynie odbył się Dzień Patrona.

Kategoria: Imprezy

Z końcem listopada (miesiąca, w którym świętowaliśmy stulecie odzyskania niepodległości),  SKC  przekazało żywność za pośrednictwem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Warszawie.

Kategoria: Imprezy

SKC w Starzynie trzeci raz włączyło się za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w niesienie świątecznej pomocy.

Kategoria: Uroczystości

W dniu 10 listopada przygotowaliśmy wieczornicę z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległosći.

W sobotę spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby uczcić sto lat, które minęło od odzyskania przez P

Kategoria: Uroczystości

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji HYMN DLA NIEPODLEGŁEJ.

Kategoria: Imprezy

SKC włączyło się w zbiórkę piórników dla dzieci z Afryki organizowaną przez Fundację Dzieci Afryki.

Kategoria: Imprezy

22 października odbyło się szkolenie prewencyjno-edukacyjne dla uczniów na temat zagrożeń wynikających z niewłaściwego obchodzenia się z wybuchowymi pozostałościami wojennymi.

« Maj 2019 »