Imprezy  (132)

Kategoria: Imprezy

Z końcem listopada (miesiąca, w którym świętowaliśmy stulecie odzyskania niepodległości),  SKC  przekazało żywność za pośrednictwem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Warszawie.

Kategoria: Imprezy

SKC w Starzynie trzeci raz włączyło się za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w niesienie świątecznej pomocy.

Kategoria: Imprezy

SKC włączyło się w zbiórkę piórników dla dzieci z Afryki organizowaną przez Fundację Dzieci Afryki.

Kategoria: Imprezy

22 października odbyło się szkolenie prewencyjno-edukacyjne dla uczniów na temat zagrożeń wynikających z niewłaściwego obchodzenia się z wybuchowymi pozostałościami wojennymi.

Kategoria: Imprezy

28 września 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji przygotowano lekcje  z tabliczką mnożenia, podczas których uczniowie rywalizowali ze sobą, rozwiązując przykłady i łamigłówki, lecz

Kategoria: Imprezy

W niedzielę Palmową – 25.03.2018r. - jak co roku wolontariusze SKC rozprowadzali w parafii Starzyno palmy.

Kategoria: Imprezy

SKC oraz świetlica szkolna przygotowała świąteczną niespodzianką dla Pensjonariuszy DPS w Pucku.

Kategoria: Imprezy

SKC przekazało 25 kartek świątecznych dla dzieci z Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni (hospicjum stacjonarne i domowe).

Kategoria: Imprezy

SKC w Starzynie przekazało prezent dla jednej z ubogich rodzin z Ukrainy.

Kategoria: Imprezy

Szkolne Koło Caritas ogłosiło zbiórkę nowych piórników wyposażanych w przybory szkolne...

« Grudzień 2018 »