Pożegnanie absolwentów Gimnazjum

W czwartek (27.06) pożegnaliśmy uczniów klas trzecich Gimnazjum.

Po trzech latach nauki w naszym Gimnazjum, ponad stu uczniów opuściło mury Zespołu Szkół w Starzynie. Uczniowie młodszych klas przygotowali podziękowanie za wspólnie spędzony czas. Natomiast sami absolwenci przypomnieli najciekawsze chwile z ostatnich trzech lat. Można było też zapoznać się z najśmieśnieszymi wpisami do dzienników i obejrzeć zdjęcia zrobione w różnych okolicznościach, najczęściej podczas wycieczek klasowych oraz biwaków. Była to również okazja to nagrodzenia najlepszych uczniów z klas trzecich, zarówno w dziedzinach związanych z nauką jak i sportem. W tym roku naszą szkołę opuściły klasy: IIIa - wych. Andrzej Wróblewski IIIb - wych. Joanna Karsznia IIIc - wych. Hanna Kościńska-Strzyżewska IIId - wych. Katarzyna Skwiercz IIIe - wych. Joanna Skoczke IIIf - wych. Maciej Nowak Wszystkim uczniom opuszczającym naszą szkołę życzymy powodzenia!

« Październik 2019 »