AKTUALNOŚCI

Aktualności

Jesienne Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Biegach Przełajowych

W dniu 05 października 2012 roku w okolicach stadionu w Pucku odbyły się Jesienne Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Biegach Przełajowych dla Młodzieży Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych.

Jest to najtrudniejsza konkurencja lekkoatletyczna, gdyż wymaga oprócz siły, szybkości i wytrzymałości CHARAKTERU, dlatego każdy uczestnik tego biegu jest zwycięzcą bez względu na miejsce. Nasze gimnazjum reprezentowało 20 zawodników. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Małgorzata Dampc uczennica klasy I c, która zajęła I miejsce, Karol Kuchnowski uczeń klasy II d zajął III miejsce. Andżelika Jeka zajęła 13 miejsce, Kacper Dawidowski 18 miejsce, Jakub Hincke 20 miejsce. Kamil Wyszecki z klasy III zajął 11 lokatę, Barbara Orzeł była 6, a jej siostra Asia była tuż za nią 7, Tomasz Karcz uplasował się na 13 miejscu, Emilia Steinke była zaś 18, a Szymon Glowienke punktował na 20 miejscu. W klasyfikacji zespołowej nasze Gimnazjum zajęło 5 miejsce. Szkołę podstawową reprezentowali: Robert Pulczyński, Mikołaj Bieliński, Agata Bojka, Rozalia Trotzka, Wiktoria Rompa, Aleksandra Rambiert, Adrian Wyszecki, Daniela Pipka, Katarzyna Kreft, Aleksandra Bulczak, Jessica Rambiert, Ewa Parchem, Jacek Miotk, Kamil Motyka, Karol Miotk, Kamil Kobiella, Nikola Labudda, Anna Skrzypkowska.